Oblíbené (0)

Novinky HEYE Puzzle 2019

HEYE jako každý rok připravilo na puzzle sezónu spoustu nových motivů. Pojďte se podívat na ty letošní.

 

Future Fossils

Digitální nebo analogové? Motivy Future Fossils (Budoucí zkameněliny) ukazují že digitální a analogové světy fungují společně.

 

Inner Mystic

Nová témata Andyho Kehoese jsou poetické příběhy stvárněné v obraze. Ukazuje postavy ve světe éterické magie a duchovního dobrodružství.

 

Movie Masters

Steven Spilberg a Tim Burton. Dvě ikony světového firmu. Poskládejte si puzzle plné jejich filmových postav a kreslených scén z jejich nejznámějších filmů.

 

Precious Animals

Malby nového autora HEYE Boba Coontse. Poskládejte si dekorativní a zcela netradiční kočku nebo zajíce, obojí v rozměru puzzle - 1000 dílků.

 

Romantic Town

Romantické město Michaela Ryba ve dne a v noci. Potěšení pro milovníky komixu. Puzzle na sebe navazují a dá se z nich vytvořit jeden obrázek.

 

Příroda a krajina

Krásných fotek přírody, zahrad a krajin není nikdy dost. Do edice Magic Forest přibyl les s paprsky světla. Do Power of Nature - ukázky síly přírody přibyly ledové pláty a jako každý rok přibylo několik fotek -od tučnáků, přes polární záři po zenové zahrady od Alexandra Von Humboldta.

 

Triangular - komixy

Nových komixů zařadilo HEYE klasicky hodně. Vybrali jsme jen pár z nich. Do edice Funky ZOO Habitat - nekonečné zoo přibyla tentokrát australská expozice plná klokanů a medvídků koala.