Oblíbené (0)

Puzzle jako dárek

Jste v koncích s vymýšlením originálního dárku? Jeden z tipů, i když ne úplně všedních, přesto trendy a dlouhodobých, je puzzle. Ano čtete správně. Jednoduché, že? Puzzle, pucle, puclíky nebo také skládačka… miniaturní tvary do sebe zapadající s geniální přesností. Tyhle maličké útvary a jejich skládání přináší do rodin pohodu, zábavu a spojují lidi.

Darujte radost, darujte originální puzzle, které zaručeně potěší malé i velké! Výběr je velice široký, klasické puzzle, dětské, 2D, 3D i speciální pro náročné zájemce ve více jak 200 povedených designových motivech zakoupíte již nyní v našem novém eshopu.

Zběhlí cestovatelé, milovníci aut, zvířat, krajiny a přírody, historie či krásných dominant měst si přijdou zaručeně na své. Velikostně od 170 až po 5000 dílků ve 2D i 3D. Zkušenosti pro tuto disciplínu nejsou potřeba žádné, protože puzzle které jsme pro vás vybrali jsou kvalitní, přesné a jejich skládání je doslova hračka. Pro fajnšmekry a v tomto oboru zkušené máme k dispozici krypt 654 puzzle, které je jedno z nejnáročnějších i co do motivů.

Jedním z velkých trendů je dětské puzzle. Od 12 až po 300 dílků je poměrně velká škála, kterou můžete nadělit svým nejmenším. Rozvoj jemných motorických schopností, velmi intenzivní procvičování paměti a představivosti… to je jen část pozitiv, která skládání puzzle dětem přináší.

 DOPORUČUJEME: Každé puzzle bude vypadat výborně na vašich stěnách jako dekorace!

 Už víte, co podniknete během studených zimní večerů? Na horách nebo ve volné chvíli? Dopřát můžete sobě i svým blízkým radost ze společně strávených chvil, a to díky puzzle…

Puzzle pro rybáře

Puzzle pro rybáře

Je váš táta, partner, dědeček vášnivý rybář? Není zrovna rybářská sezóna? Nevadí, máme tu výběr několika krásných puzzle s motivem jen pro ně. Více info
Puzzle pro nejmenší

Puzzle pro nejmenší

Vybrali jsme pro vás nejhezčí puzzle pro děti od 2 let a kluky a holky 3-4 roky. Více info